Mükemmel Teknoloji

Genişletilmiş garantiye sahip mükemmel teknoloji ve özelliklere sahip yazıcı...

Güvenilirlik

Endüstride öncü, 30 aylık garanti süresi ...

Dünya çapında bir marka

Ci series yazıcıları dünya çapında kolay kullanım, yeterlilik ve mükemmel teknoloji ürünü olarak tanınmaktadır...

Kurumsal

Levent Makina Ltd. Şti.

Levent Gıda Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. 1998 yılından beri kodlama endüstrisinde faaliyet gösteren lider firmalardan birisidir.
 Kodlama konusunda uzmanlaşmış bir pazarlama ve teknik servis anlayışı ile sektörde hizmet vermektedir.
 Kurulduğu yıldan bugüne kadar çok değişik sektörlerde çalışır durumda birçok makinası bulunmasının yanı sıra hizmet verdiği küçük, orta ve büyük ölçekli tüm kuruluşlara en ekonomik, en hızlı ve en kaliteli hizmeti sağlamaktadır.
 Levent Makina'nın hizmet verdiği ürünler Türki Cumhuriyetler, KKTC, Arap Ülkeleri ve Türkiye pazarında Türkiye'ye girdiği yıldan beri firmamızın farklı yaklaşım ve anlayış tarzından dolayı gün geçtikçe artan bir talep ile karşılanmaktadır.
 Değerlerimiz
 Birlik ve beraberliğe dayanan, samimi dostlukların kurulduğu bir aile ortamı oluşturur.
 Paylaşımcı: Birlik ve beraberliğe dayanan, samimi dostlukların kurulduğu bir aile ortamı oluşturur.
 Özverili: Yapılan çalışmalara katkıda bulunur, özveriyle çalışır ve bundan zevk alır.  
 Girişimci: İdealleri doğrultusunda kendinden emin adımlarla ilerler, yeniliklere açık ve iddialıdır.
 Sorumluluk sahibi: Sorumluluklarını yerine getirmek için disiplin ve azimle çalışır, sorumluluğunun hakkını verir.
 Toplum ve Müşteri Odaklılık : Bir zorlama olarak değil ama birlikte yaşamanın gereği olarak topluma karşı sorumluluk; müşterimize hizmet sürekliliği, faaliyetlerimizin hedefinin mutlaka müşterilerimize dönük olması.
 Çevreye Duyarlılık:Dünyayı torunlarımızdan ödünç aldığımızın bilincinde olmak. Sürdürülebilir bir kalkınma için çalışmak.
 Duyarlı: Topluma ve ülkesine karşı sorumluluklarının bilincindedir.
 Açık Fikirli: Herkesin kendi fikrini özgürce paylaşabildiği tartışmaya açık, hoşgörülü ve ufku geniş bir ortam oluşturur.
 Toplam Kalite Yönetimi: Kalitenin ancak toplam olarak ve yönetilerek sağlanabileceğini bilmek ve bu yolda çaba sarf etmek.
 Bireysel Kalite: Başkaları istediği için değil, kendimize ve diğer insanlara duyduğumuz saygı nedeniyle doğru ve güzel davranmak. Kendisiyle barışık olmak.
 Uzmanlık : İşinin ehli olmak. İşinin gereklerini iyi bilmek ve iyi yapabilmek. İşine, takımına, şirketine ve dolayısıyla topluma değer katmak.
 Uzlaşma:Anlaşamasak da, bir şekilde bir orta yol buluruz.
 Yenilikçilik: Kalıpları kır. Düşünülmemişi düşün. Denenmemişi dene ve faydalı değerler oluştur.
 Makul ve Gerçekçi Olmak: Akılcı ve gerçekçi ol. Gerçekleştirilemeyecek hayaller peşinde koşup emeğini ve zamanını ziyan etme.
 Bireye ve İnsan Haklarına Saygı,
 İnsan Odaklı Olmak: Önce insan. Özel yaşama saygı. Çalışanların tercihlerine önem ver. Keyfi olma. Adil davran. İnsanlar kurallardan daha değerlidir.
 İlkeli ve Tutarlı Olmak : Kişilikli olmak, sözünün eri olmak, özü sözü bir olmak, güvenilir olmak. Çıkar uğruna ilkeleri çiğnememek.
 Yol Arkadaşlığı, Kurumdaşlık: Ortak değer, hedef ve inançların paylaşılması, yön, duygu birliğinin olması. Kendini kurumun bir parçası gibi hissetmek. Ortak bir geleceğe bel bağlamak.
 Deneyim, Sürekli Gelişim ve Değişim, Hem yenilikçiliğe, gençliğe ve değişime, hem de deneyime önem vermek. İnsanlığın ve şirketimizin kültürel birikiminden yararlanarak ilerlemek.
 Şeffaflık, Açıklık, Dürüstlük : Bilgi ve izlenimlerini, istek ve içtenlikle, doğruluğunu bozmadan paylaşmak ve sözüne güvenilir olmak.
 Karşılıklı saygı : Her çalışanımız saygıdeğerdir.
 Adalet : Hakkaniyet ve fırsat eşitliği